Hakkımızda

Bebeğinizin dünyaya gelmesini heyecan, mutluluk ve sabırsızlıkla beklediniz. Uzman kadromuzla sizlere gebelik öncesinde başlayarak, doğum anına ve güzel meleğinizin doğumdan sonraki ilk gününe kadar yanınızda olduk. Yılların verdiği tecrübe ve deneyimler bize aslında en büyük desteğin bebeğinizi yeni evine götürdüğünüzde de yardıma ihtiyaç duyacağınızı ve yalnız olmadığınızı hissetmeniz için yanınızda olmamız gerektiğini öğretti.

Her anne hamileliğini öğrendiği andan itibaren ailenin yeni üyesi olacak bebeği için her şeyin en mükemmelini hazırlamak ve ona muhteşem bir karşılama yapmak için kendini hazırlamaya başlar. Anneler içgüdüsel olarak bebeğini beslemek, korumak, konforlu bir ortam yaratmak ve ona her şeyin iyisini sunarak tüm ihtiyaçlarını karşılamayı zevkle yaparlar. Bazen annelerin de 9 aylık keyifli ama uzun bekleyiş sonunda mutlulukla karşılanan minik melek için sorularına cevap verebilecek, profesyonel bir bakışla yardımcıya ihtiyaçları olabilir.

Pembemavi Bebek, sizleri doğum öncesi dönemden başlayarak yalnız bırakmayıp, hayatının ilk günlerinde bebeğiniz ile daha konforlu ve keyifli anlar yaşayabilmeniz, kaygılarınızı azaltarak biraz da olsun kendinize zaman ayırabilmeniz ve tüm sorularınıza cevap bulabilmeniz için ev ziyaretleri ile bebeğiniz ve sizin için en iyi bakımı vermek için kurulmuştur.

Mutlu bebekler ve mutlu anneler için her zaman yanınızdayız…

Neden Pembemavi Bebek?

Kurumsal yapımız ve profesyonel hekim-hemşire kadromuzla 7 gün 24 saat sizin için hizmet vermekteyiz. Tam 10 yıldır anne ve bebeklerleyiz. Sizin en güzel anlarınıza tanıklık edip, En güzel ilklerinizde yanınızda olduk. Bebeklerin ihtiyaçlarını bilerek en iyi bakımı vermek için kendimizi sürekli yenilemeye devam ediyoruz. Bebeklerin tek ihtiyacı anne dokunuşu, kokusu ve sesidir. Annelerin bebekleri için öz bakım ihtiyaçlarını karşılamaya yeterli hale gelebilmesi ve kimseye ihtiyaç duymadan bebeği ile keyifli anlar yaşayabilmesi için uğraşıyoruz.

Anne sütünün önemini çok iyi biliyor ve emzirmeyi destekliyoruz!!!

Neden Siz?

Kaygı, endişe, korku, uykusuzluk, stres, güvensizlik, yalnız hissetmek, kafa karışıklığı!

Doğum yaklaştıkça ve hemen sonrasında tüm bu duyguların bazılarını yaşayabilirsiniz. Çevreniz de anne, baba, teyze, hala, anneanne, babaanne ve hatta bazen dedeler bile size yardım etmek için türlü besleme çeşitleri, yıkama metotları, uyutma zamanları ile kafanızı daha çok karıştıracak ve tüm bu kalabalık içinde “Ne kadar yalnızım” diyeceğiniz zamanlar yaşayabileceksiniz. Hamileliğiniz süresince bebek bakımı ile ilgili öğrendiğiniz tüm bilgiler, doğum ile birlikte bir anda unutulabilir ve siz bebeğiniz ile baş başa kaldığınızda bebeğinizin bakımı ile ilgili deneyim gerektiren ve henüz tecrübe etmediğiniz konularda kaygılanabilir ve endişe duyabilirsiniz.

Doğum sonrası size vereceğimiz yenidoğan bakımı desteği ile siz ve bebeğinizin bu yenidünyaya alışma sürecinizde uyum sağlayabilmeniz için yanınızdayız. Bebeğinizi doğru emzirdiğinizi bilmeniz, onun için uygun ev şartlarını sağlayabilmeniz, tüm bakımlarını bilip doğru uygulayabilmeniz, bebeğinizle doğru iletişimi kurarak güvenli bir yaşam alanı oluşturabilmeniz için sizinleyiz. Biliyoruz ki; onu güvendiğiniz birine bile emanet etmek çok zor. Birlikte bebeğinizin bakımına destek olacak yakınlarınızın da sizi anlayarak, sizin gibi düşünebilmesini sağlamak için yanınızdayız.